AGENDA

06-04-2025

DISNEY FAMILIECONCERT

Pabo-Junior is te gast bij het concert van het Gerwens Muziekcorps

Locatie

Wie

Tijd

Entree

Gymzaal bij Gemeenschapshuis d'n Heuvel, Gerwen

Pabo-Junior

13.30uur / 15.30uur

Gerwens Muziekkorps

07-06-2025

KORENFESTIVAL

Zanggroep Pabo organiseert een korenfestival

Locatie

Wie

Tijd

Entree

Wijkhuis 't Brandpunt, Biezenlaan 29, 5708 ZD Helmond

Zanggroep Pabo

Volgt

Volgt

13-12-2025

Kerstshow

Vier kerst met Zanggroep Pabo

Locatie

Wie

Tijd

Entree

Willibrordhaeghe, Vlierdenseweg 109, 5753 AC Deurne

Zanggroep Pabo

Volgt

Volgt

NIEUWS

Terugblik op ons jubileum

Ons 55-jarig jubileum hebben wij gevierd met een bruisende dinnershow "Diner Masqué" op 2 en 3 november 2024. Graag laten we je meegenieten van de sfeerbeelden van onze dinnershow. 



(Fotografie door Make it Creations)

Afscheid dirigent Erik van Vugt, november 2024

Na ruim 12,5 jaar heeft algeheel muzikaal leider en dirigent van Pabo-Koor, Erik van Vugt, ons verlaten. Onder het mom van "out with a bang!" heeft Erik tijdens onze jubileumshow "Diner Masqué" op 2 en 3 November 2024 voor het laatst gedirigeerd. 

Erik heeft met zijn kundigheid Pabo tot een hoger niveau weten te tillen. We zijn gegroeid in zang, muzikaliteit en performance.

Erik, wij zullen je leiderschap, aanstekelijke enthousiasme en vriendschap gaan missen. We danken je voor je inzet de afgelopen jaren en wensen je heel veel succes met alle nieuwe uitdagingen die op je wachten.


Vanaf januari 2025 bouwen wij, onder leiding van onze nieuwe dirigent Ton van de Weem, verder aan een klinkend Pabo. Kom kennis maken bij één van onze komende optredens. 

Versterking gezocht!

Lijkt het je leuk om met ons samen muziek te komen maken? 

Neem dan contact op.


We zijn op dit moment vooral op zoek naar: 


  • Mannenstemmen voor ons gezellige Pabo-Koor
  • Junior leden voor ons enthousiaste Pabo-Junior




 
 
 
 
unsplash